Zviš si návštěvnost!!!ZDE!
Hodnotím blogy!!!!! ZDE!
Reklamky JSEM!!!

Květen 2009

Rihanna Shoot

30. května 2009 v 20:26 | Símuš |  Celebrity-shooty


Slovník puberťáka

30. května 2009 v 20:15 | Símuš |  Co se nikam nevešlo
kantáre - být opilý
šiška - hlava
hafo - mnoho, moc
hodit čelo - usnout na lavici
ležing - pasivní odpočinek
gaučing - jít si lehnout
zdupat - negativně ohodnotit
klik na celý článek

Hledá se new SB!!

30. května 2009 v 20:02 | Símuš
takže je tu další přihláška pro new SB!!!

  1. Blog
  2. Přezdívka
  3. ICQ nebo E-mail
  4. O čem je tvůj blog??
A dodržujte tyto pravidla

Budeš ke mě na blog chodit aspoň 2 krát týdně + alespoň dva komentáře týdně.
Zapojíš se u mě do soutěží...
Vždycky pro nás hlásneš
Když zrušíš, pozastavíš nebo někam odjedeš, napíšeš mi to na blog, abych věděla.
Když už semnou nebudeš chtít být SB, tak normálně napíš, já to příjmu.
SB mají u mě na blogu povolenou reklamu kdekoliv.
A to samé čekejte ode mě.

Bleskajda č.10

30. května 2009 v 19:58 | Símuš |  Bleskovka
1.)Čauwes

2.)Líbí se ti můj blog???

3.)Kolik ti je?

4.)Jaké se máš??

5.)Vyber: Chata/moře

Herec/herečka

černá/červená

6.)Co chceš na diplom?

7.)Tak čau já ti dám potom vědět...


Zviš si návštěvnost!!

30. května 2009 v 19:37 | Símuš |  Rady
Tak vymyslela jsem si takouvou menší věcičku!!!V menu udělám něco podobnýho jako SB a vy se vlastně zapíšete jsemka do kometíků a já si vás zapíšu do toho seznamu!!!A vlastně je to něco podobnýho jako SB ale nemusíš obíhat a zvíší ti to návštěvnost!!!Tak se zapiště!!!

  • Adresa tvého blogu
  • o čem je tvůj blog
  • tuto ikonu si dej na blog(povině)

Fůůůj!!

30. května 2009 v 15:56 | Símuš |  Co se nikam nevešlo

Hezké pozpíváníčko

30. května 2009 v 15:53 | Símuš |  Videjka

Kruté pokusy na zvířatech

30. května 2009 v 12:13 | Símuš |  Co se nikam nevešlo
Každý chce být co nejpřitažlivější a nejkrásnější… Ale za jakou cenu! Tušíš vůbec, co musí zvířata podstoupit kvůli tomu, aby sis koupil/a svůj oblíbený šampon nebo krém? Následující reportáž ti možná otevře oči…
Krysa "Lilly", která je v laboratoři vedena pod číslem H750, se třese hrůzou po celém těle a hlasitě kvičí strachy! Cítí, jak jí ledový prst klouže po bříšku, a tuší, co bude následovat - žádné mazlení, ale kruté, ohavné a bolestivé pokusy, které nejspíš nepřežije! "Lilly" je totiž jedním z několika milionů hlodavců, kteří jsou po celé Evropě týráni kvůli kosmetickým produktům.
A jak vlastně tato "vyvolená" zvířata žijí? Jsou zavřena v malých kotcích a krmení dostávají stejné jako jiní domácí hlodavci. Podle toho by si člověk mohl myslet, že se zase tak špatně nemají. Ale pravda je někde jinde! Ve skutečnosti je pronásleduje obrovský strach.
Každý den je pro ně doslova noční můrou, protože ruka, která jim vstříkne pod kůži testovací látku, se může objevit kdykoli! Tyto látky jsou jim zaváděny pomocí úzké hadičky do oblasti břicha, aby se zjistilo, jaké reakce vyvolají. Většinou se jedná o křeče, průjem, zvracení, ochrnutí, někdy dokonce i vnitřní krvácení! Současně se také testuje snášelivost sliznice a kůže. Tekutina se nakape do očí králíka, který je v plném vědomí! Ušák pak musí snášet ukrutnou a pálivou bolest. Poměrně často se objeví zarudnutí, zanícení nebo poškození tkáně testovaného zvířete, které tak nadobro přijde o svůj zrak.
Ale krysy a králíci nejsou zdaleka jedinými mazlíky, kteří jsou vystaveni těmto krutým pokusům. Týrání se nevyhnou ani morčata, kterým se pod kůži na citlivých místech těla stříkají různé látky na výrobu krémů. U těchto zvířat se pak často objevují rozsáhlá a bolestivá poranění kůže, někdy dokonce i rakovina!
Skončí už konečně tohle zvířecí trápení? A pokud ano, kdy se tak stane? Je sice pravda, že od března letošního roku platí v celé EU zákaz prodeje kosmetiky, která je testována na zvířatech, a také zpřísněný zákon proti týrání zvířat. Ale co si budeme povídat - výrobci si zase nějakou tu cestičku na hranici zákona najdou a zvířecí utrpení bude i nadále pokračovat. Je to hrozné a nebere to konce.
Testovaná zvířata jsou opravdu chudáci - spousta z nich nikdy neviděla denní světlo a ani se neproběhla po trávě. Narodí se jen proto, aby zemřela při testování kosmetiky! Nebuď k jejich utrpení lhostejný/á a zapoj se do boje proti tomuhle trápení! Pro začátek stačí, když si budeš všímat, jakou kosmetiku kupuješ.

Bez obav můžeš sáhnout například po značkách:
Lavera
Alverde
Manhattan
The Body Shop, ta byla v roce 2005 a 2006 dokonce oceněna několika předními skupinami na ochranu zvířat, jako je např. PETA Europe a RSPCA. Tato společnost prodává kosmetické produkty, které jdou ruku v ruce s vegany a vegetariány - milovníky zvířat. Jediné ingredience, které používá a které jsou odvozeny od zvířat, jsou: včelí med, včelí vosk, lanolin (tuk získaný z vlny) a šelak (vyrábí se z výměšků hmyzu, který se hromadí na větvích stromů). Podrobné informace o této kosmetice nalezneš na adrese www.thebodyshopinternational.com


Rozhovor s Miley Cyrus

30. května 2009 v 12:10 | Símuš |  Noviny a novinky!!!
Je to tady! Miley Cyrus (16) uvidíš už za 14 dní ve filmu "Hannah Montana"... A exkluzivně jen Bravo si s ní o její první velké filmové roli popovídalo!
Kdo by ji neznal? Obyčejnou středoškolačku Miley Stewart, která si v bláznivém sitcomu každý večer nasadí blonďatou paruku, nahodí zářivý styling, popadne mikrofon - a rázem je z ní nejžádanější pophvězda Hannah Montana! Bude ale stejná i ve filmu? Na ten si musíš počkat až do 11.6., rozhovor s Miley si ale můžeš přečíst teď hned...

Bravo: Jaká je Miley Stewart ve filmu "Hannah Montana"? Stejná jako v sitcomu?
Miley: V podstatě jo. Akorát že v seriálu své dva rozdílné životy stíhá ukočírovat. Ve filmu jí začínají splývat a ona z toho má v hlavě pěkný zmatek. Propadá slávě, stává se z ní sobecká holka, nestíhá školu, zapomíná na rodinu a přátele. Táta ji chce usměrnit, a tak ji vezme do rodného městečka v Tennessee. Miley je naštvaná, "vidlákov" jí už dávno nevoní. Pak ale díky rodině a přátelům zjistí, kde je její místo a co je v životě nejdůležitější.
BRAVO: Je hudba pro film hodně důležitá?
Miley: Třeba song "Back To Tennessee" je od mýho táty, "You´ll Always Find Your Way Back Home" je nový song Hanny Montany. Balada "The Climb" je hlavní myšlenkou filmu, je o tom, jak je důležité jít za svým snem, ale nikdy nesmíš zapomenout, odkud pocházíš. Jen tak pochopíš, kdo jsi a zůstaneš sama sebou. Ve filmu zazní pop, rock, hip hop i country...
BRAVO: Jako třeba ve skladbě "Hoedown Throwdown"?
Miley: Točit scénu s touhle písničkou byla úžasná legrace! Tančí v ní všichni herci, a dokonce i někteří členové štábu, to uvidíte u závěrečných titulků.
Bravo: Ve filmu se mihne i Taylor Swift?
Miley: I když se mihne jenom na country večeru v Mileyině rodném městečku a zazpívá valčík "Crazier", je super, že mě podpořila!
BRAVO: Hodně času trávíš při natáčení s tátou. Nelezete si na nervy?
Miley: Asi to většině mých vrstevníků zní divně, ale já si s tátou fakt perfektně rozumím, užíváme si spoustu legrace. To on mě přivedl k muzice, která pro mě znamená strašně moc. Naučil mě upřímnosti, úctě..
Bravo: Jaký je Lucas Till, který představuje tvou první lásku, Travise?
Miley: Lukas byl trefa do černého, je skvělý herec. Hraje modrookého blonďatého kovboje, idola spousty holek. Na můj vkus je ale Travis moc velký slaďoušek. Musím vám na Lucase něco prásknout. Bomba je, že před natáčením nikdy neseděl na koni!
BRAVO: Ty s jízdou na koni problém nemáš?
Miley: "Když nevíš, kudy kam, řekni pravdu!"
Miley: Ne, na koni jezdím od malička. Moje šedá klisna Blue Jeans je miláček! Všechny scény ve filmu jsem natočila sama, i tu na lanové houpačce v ledovém jezírku! Brr!!! Jo, a ve filmu se vedle koní objeví spousta dalších zvířat: třeba zvědavá fretka Harlow, aligátorka Perla nebo nečepýřená pštrosí krasavice, kterou náramně baví prohánět Jacksonátora... Věřili byste ale, že ze všech nejagresivnější byly nakonec slepice? :-)
BRAVO: Jak ses cítila při filmovém polibku s Lucasem?
Miley: Uf... jak jsem se cítila? Asi bych měla říct, že to byla obrovská romantika, že? Jenomže si představ: kolem vás světla reflektorů, čumí na vás tak 10 lidí, režisér zavolá: Akce... tak co myslíš?
BRAVO: I ve filmu pořád kamarádíš s Lilly?
Miley: Jo, zase se hodně hádáme a jedna z druhé šílíme. Ale nedokážeme se na sebe zlobit moc dlouho. To je na tom to krásné. Přátelství je pro mě hodně důležité. Mimochodem, Emily Osment má ve filmu bezva akční scénu na skateboardu!
Bravo: Která scéna tě nejvíc dostala? Miley: Ráno v kurníku Miley krade slepicím vajíčka. A pak spustí řetězovou reakci neuvěřitelných náhod, po které skončí na hnoji opatlaná rozbitými vejci a ulepená od peří až za ušima!
BRAVO: Režisér tvrdí, že na place jsi hrozně hyperaktivní! Hned od rána zpíváš, tancuješ, pořád se vyptáváš, co se bude dít dál...
Miley: Jo, občas mi říkají, že jsem asi robot, když se nikdy neunavím. Ale když mě to všechno kolem natáčení tak hrozně baví! Nechci promeškat ani minutu!
BRAVO: Neprudil tě režisér?
Miley: Právě že vůbec! Pokaždý, když jsem se zeptala, jak mám nějakou scénu zahrát, tak mi řekl, ať nic nehraju, ať jsem prostě sama sebou. Myslím, že ve filmu je vidět, jak jsem se u natáčení bavila...
BRAVO: Jaké je to být vzorem pro jiné holky?
Miley: Někdy je to těžké, protože pořád ještě nejsem "hotový" dospělák. Chci, aby mě fanoušci sledovali, když se rozhodnu dobře, a když udělám chybu, aby se z ní poučili, protože já se z chyb taky učím.
Miley: "Nezapomínej na domov a on nezapomene na tebe"
Bravo: Máš pro holky nějakou radu?
Miley: Buď sebevědomá a vždycky si věř. Jdi za svými sny, ať to stojí cokoliv. Ale zůstaň vždy sama sebou. A buď silná. Nesmíš se hned při první překážce hroutit.
BRAVO: Jsi chodící sebevědomí?
Miley: Já? Ani náhodou! Mám spoustu chyb jako každý. Ale snažím se dávat ze sebe to nejlepší.
BRAVO: Ve filmu se objevuje myšlenka ochrany životního prostředí. Ty se o tohle téma taky zajímáš...
Miley: Spolupracuju s organizací Youth Service America. Ta hledá způsoby, jak mohou mladí lidé bojovat s globálním oteplováním a s dalšími problémy naší planety. Nemusíte hned protestovat proti elektrárnám. Stačí, když třídíte odpad!
BRAVO: Za 14 dní se konečně dočkáme tvého prvního filmu. Přijedeš do Evropy na turné?
Miley: Jo, v prosinci mě čeká šňůra po Anglii. To přece od vás není až tak daleko, že...? Budu ráda, když se tam uvidím s většinou mých fanoušků...

Koukni na video Hoedown Throedown a nauč se tancovat s Miley


inTouch č.09

27. května 2009 v 15:46 | Símuš
Po velmi úspěšném zavedení v USA a Německu přichází časopis InTouch nyní i k nám. Tento čtrnáctideník je určen mladým lidem ve věku 20-35 let, kteří se zajímají o světový showbusiness. Časopis se skládá ze tří hlavních bloků, a to Stars, News a Lifestyle. Stars přinášejí žhavé příběhy ze života celebrit dokumentované skvělými fotografiemi. Na rozdíl od jiných titulů se hvězdám nevěnujeme jednorázově, ale jejich kauzy mapujeme dlouhodobě. V rubrice News najdete zábavné momentky, které dokazují, že i slavní žijí normální životy jako my. Lifestyle je plný tipů, trendů a dobrých nápadů, jak svůj vzhled a šatník vypilovat ve stylu hollywoodských hvězd. Časopis je na 84 stranách nabitý informacemi a stojí jen 25 Kč.
Kdo neinzeruje v InTouch, jako by nebyl!


Dívka č.09

27. května 2009 v 15:44 | Símuš
Lifestylový měsíčník Dívka je plný informací, tipů a rad, které by současná slečna měla znát a vědět, aby se cítila a vypadala skvěle. Najde tu články o kosmetice, nechybí samozřejmě nejžhavější módní trendy, oblíbené jsou i reportáže a příběhy ze života, které se opravdu staly, žhavé novinky ze světa celebrit nebo chytlavé kulturní tipy. V rubrice Úspěch se čtenářka dozví, jak být s životem spokojená i po finanční stránce, a jako v jediném časopise pro dívky si může nechat sbíhat sliny nad stránkami s recepty nebo se rafinovaně inspirovat interiérovými vychytávkami. Samozřejmostí jsou pozvánky na různé akce, ale i soutěže o lákavé ceny. Velký ohlas mají také poradny, na kterých spolupracujeme s předními českými odborníky z řad psychologů, sexuologů a jiných lékařů. Chceš být v obraze? Tak čti Dívku!

Po čem touží moderní slečna?
o chce žít a vypadat zdravě
o chce být trendy
o chce se bavit a být úspěšná
o chce se vyznat v mužském světě
o chce prostě být IN


Bravo girl č.11

27. května 2009 v 15:42 | Símuš


Mírně ztřeštěný, zábavný a barevný holčičí svět nabízí Bravo Girl! všem −náctiletým dívkám, které už začali zajímat kluci, snadné triky pro krásu i módní trendy dostupné z mamčiny peněženky. Počtou si tady ale i holky s bolavým srdíčkem, ať už kvůli Němu, kvůli Ní, té zrádkyni, anebo kvůli té věčně protivné třídní učitelce. I doma to občas zaskřípe a Bravo Girl! ví, co s tím. A nejen to. Reportáže o lidech, kteří něco strááášně těžkého nebo strááášně úžasného prožili, super plakáty, hvězdné rozhovory a vždycky báječný fotoromán. Bravo Girl! má nejvíc testů, čáry máry, vychytané dárky. Pobav se, stojí to za to!
Sladěný desing s Katy Perry 1.4

27. května 2009 v 15:39 | Símuš |  sladěné desingy

záhlaví
pozadí
okraje

POZOR!!

24. května 2009 v 7:38 | Símuš
Plosím vás!!!Hlásněte miZde .Je tam obálka na časopis s Miley cyrus a jsem tam podepsaná jako SimusikXD ju??Tak plosím klikněte na tu růžovou kytičku!!!!

Děkuji předem!!

Miley s Růžema

23. května 2009 v 15:34 | Símuš |  Shooty
klik na celý článek

Hannah Montana o měsíc dřív!!

23. května 2009 v 15:25 | Símuš |  Noviny a novinky!!!
Premiéra filmu Hannah montana the movie bude u nás o měsíc dřív!To znamený 11.6.!Už ne nemůžu dočkat!Důkaz:ZDE

Kouzlo

23. května 2009 v 15:24 | Símuš
Mysli si číslo od 1-9.
Přičti k němu trojku.
Dále odečti jedničku.
Pričti sedmičku.
Odečti dvojku.
Přičti desitku
Odečti to číslo které sis myslela na začátku.
Vím co ti vyjde,protože patříš do skupiny 99% lidí kteří myslí na to samé číslo.Vyjde ti..Podívej se na výsledek níže..
17 ! Je to tak??
Mě vyšlo 16XD

Zdroj pro mě:Miley56
Zdroj pro vás:S.i.m.u.s.k.a

Zac Efron-Ladies Choice

23. května 2009 v 10:43 | Símuš
Tuto písničku zpívá Zac Efron!!!!! jen si to poslechněte!!Vůbec bych neřekla že to zpívá on!!!
Jo a je to s Filmu Hairspray

useky s Filmu HSM3 česky!!!

23. května 2009 v 10:37 | Símuš |  Videa

a na závěr určitě oblíbená písnička!!!